NİPPON PREMİUM Spin Lrf MİSİNA 150 MT
NİPPON PREMİUM Spin Lrf MİSİNA 150 MT

NİPPON PREMİUM Spin Lrf MİSİNA 150 MT

Marka : Markasız
Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)

%100 Orijinal Kaliteli Ürün - Aynı Gün Kargo

150MT UZUNLUĞUNDA.NİPPON PREMİUM OLTA MİSİNASI, TEKNOLOJİNİN NİMETLERİNDEN FAZLASIYLA YARARLANABİLDİĞİMİZ GÜNÜMÜZDE, İLERİ TEKNOLOJİLERLE DONATILMIŞ, BALIKÇILARIN MİSİNADA ARADIĞI ÖZELLİKLERİN TAMAMINA SAHİP BİR ÜRÜNDÜR.

PREMİUM  MUKAVEMETİ YÜKSEK, TUZLU VE TATLI SUYA FULL DONANIMLI VE ÇOK DİRENÇLİ BALIK MİSİNASIDIR. TEKNİK ÖZELLİKLERİ; 100MT UZUNLUĞUNDA, BEYAZ RENKLİ, 15 FARKLI BOYU İLE BALIKÇILARIN EN BÜYÜK YARDIMCISI OLAN NİPPON MİSİNAYI SADECE EN UYGUN FİYATLARIYLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNUYORUZ.

NİPPON MARKA MİSİNALAR HAKKINDA:

HEM DENİZ HEM DE TATLI SU İÇİN, NİPPON MİSİNALAR ÜSTÜN PERFORMANSI OLARAK EN ÇOK TAVSİYE EDECEĞİMİZ MİSİNALARDIR. RAKİPLERİNE GÖRE YÜKSEK ÇEKERLİ OLMASI SAYESİNDE DAHA İNCE MİSİNALAR KULLANARAK, DAHA KALIN MİSİNALAR İLE YAPTIKLARINIZI YAPABİLİYORSUNUZ. EN ÇOK ALINAN VE BEĞENİLEN MİSİNA MARKASIDIR. HEM OLTA MAKARASINA SARIM HEM DE OLTA TAKIMI HAZIRLARKEN, BEDEN VER KÖSTEK YAPMAK İÇİN TAVSİYEMİZDİR. DİĞER MARKA MİSİNALAR İLE ÇEKER DEĞERLERİNİ KARŞILAŞTIRMAYI UNUTMAYINIZ. BU FİYATA EN İYİ SEÇİMLERDEN OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.Benzer Ürünler