KARGO ÜCRETİ :

Yurtiçi alışverişlerde 150 TL ve üzeri kargo ücretsizdir kapıda ödeme tercih edildiği takdirde yalnızca kapıda ödeme hizmet bedeli olan 10 TL alınmaktadır. Kredi kartlı alışverişlerde bu bedel tahsil edilmemektedir. 150 TL altı alışverişlerde 12 TL kargo bedeli, 10 TL kapıda ödeme hizmet bedeli (tahsilat bedeli) alınmaktadır.

 

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat içerisinde kargoya verilir. Ürününüz kargoya verildiği anda kargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki ''Kargom Nerede'' butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzun hangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

 

Bağlı olduğunuz ARAS Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz avlivari.com'a iade edilir.

 

Siparişinizi teslim alırken kontrol ederek almanız,kırılma,hasar gibi durumları varsa kargo kuryesine veya ilgili şubeye ürünle birlikte giderek "hasar tespit tutanağı" tutturmanız ve hemen bizimle iletişime geçmeniz problemin sizden kaynaklı olmadığını kanıtlamanız için önem arz etmektedir.
Hasar tespit tutanağı olmayan hasarlı ürünlerde avlivari.com sorumluluk kabul etmez.

 

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3-4 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için avlivari.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

NOT: PTT kargo ile çıkışı sağlanan kargoların teslimat süresi 7-10 gün arasındadır.